Opera
  5. Opera

Opera

Lid sinds 2017 / EINDHOVEN, Nederland

3 aangeboden items / 74 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Hutschenreuther - Heinrich Fuchs Archais serie: Kalebas vaas wit, biscuit porselein h 20,5 cm kopen? Bied vanaf 125!
Hutschenreuther - Heinrich Fuchs Archais serie: Kalebas vaas wit, biscuit porselein h 20,5 cm

Design

Geplaatst doorOpera

Afmetingen20.5 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Hella Jongerius - Wandkleed Pelle het Konijn Ikea PS 2009 kopen? Bied vanaf 140!
Hella Jongerius - Wandkleed Pelle het Konijn Ikea PS 2009

Design

Geplaatst doorOpera

Jaartal2009
Afmetingen93 cm x 70 cm x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Hella Jongerius - Wandkleed Mikkel de Vos Ikea PS 2009 kopen? Bied vanaf 140!
Hella Jongerius - Wandkleed Mikkel de Vos Ikea PS 2009

Design

Geplaatst doorOpera

Jaartal2009
GesigneerdGemerkt/Merksticker