Os
  5. Os

Os

Lid sinds 2011 / Schoonhoven, Nederland

12 aangeboden items / 185 verkochte items

Herman Brood - De Matroos kopen? Bied vanaf 2795!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands De Matroos
TechniekSpuitbus
Afmetingen123 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.795
Jan te Wierik - De Tweeling kopen? Bied vanaf 79!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands De Tweeling
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Herman Brood - New York (inclusief certificaat!) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands New York (inclusief certificaat!)
Afmetingen123 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken kopen? Bied vanaf 225!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Set van 3 zeefdrukken
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Herman Brood - The Odd Couple kopen? Bied vanaf 485!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands The Odd Couple
Afmetingen121 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 485
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Tuinbroek Cabriolet
Afmetingen76 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Herman Brood - De Kezers kopen? Bied vanaf 4950!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands De Kezers
TechniekAcryl
Afmetingen106 x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.950
Afmetingen90 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Herman Brood - Torso Blue kopen? Bied vanaf 595!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Torso Blue
Afmetingen115 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595