PVH
  5. PVH

PVH

Lid sinds 2013 / Eindhoven, Nederland

7 aangeboden items / 52 verkochte items

Patty Harpenau - Nest jonge vogels kopen? Bied vanaf 50!
Patty Harpenau (1959) Nederlands Nest jonge vogels
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Antoon Snijders - Landwerk kopen? Bied vanaf 125!
Antoon Snijders (1914) Nederlands Landwerk
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 125
Antoon Snijders - Populieren kopen? Bied vanaf 125!
Antoon Snijders (1914) Nederlands Populieren
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan van Hest - Vierde Dimensie kopen? Bied vanaf 145!
Jan van Hest (1915) Nederlands Vierde Dimensie
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Anke Land - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anke Land (1946) Nederlands Zonder titel
TechniekSjabloondruk
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Martens - Heden & Verleden: verleden kopen? Bied vanaf 75!
Jan Martens (1939) Nederlands Heden & Verleden: verleden
TechniekLitho
Afmetingen74 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan Martens - Heden & Verleden: heden kopen? Bied vanaf 75!
Jan Martens (1939) Nederlands Heden & Verleden: heden
TechniekLitho
Afmetingen74 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75