Lid sinds 2016 / Herentals, België
/ 37 verkochte items
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 59 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |