Petenoord
  5. Petenoord

Petenoord

Lid sinds 2016 / Voorhout, Nederland

2 aangeboden items / 12 verkochte items

Yohanan Simon - Maskit kopen? Bied vanaf 40!
Yohanan Simon (1905-1976) Duits Israëlisch Maskit
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 40
Jan Hendrix - Double elephant kopen? Bied vanaf 45!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Double elephant
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45