RengersArt-nl
  5. RengersArt-nl

RengersArt-nl

Lid sinds 2018 / Oss, Nederland

5 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper
Roy Fairchild-Woodard - The Embroiderers Daughter kopen? Bied vanaf 475!
Roy Fairchild-Woodard - The Embroiderers Daughter

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRengersArt-nl

TechniekLitho
Afmetingen121.5 cm x 103.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Dame met vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRengersArt-nl

Jaartal1987
Afmetingen60 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Christian Dotremont - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPimR

Jaartal1982
TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara kopen? Bied vanaf 290!
Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPimR

Jaartal1990
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!
Lucebert - Originele Oil stick drawings

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPimR

Jaartal1962
TechniekStift
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst