Rengers_Art
  5. Rengers_Art

Rengers_Art

Lid sinds 2018 / Oss, Nederland

9 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
9 aangeboden items door deze verkoper

Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille - Dame met vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRengersArt-nl
Jaartal1987
Afmetingen60 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Christian Dotremont - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux véloPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorPimR
Jaartal1982
TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd Ara kopen? Bied vanaf 290!
Jan Cremer - Originele gesigneerde litho genaamd AraGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPimR
Jaartal1990
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - "De Tovenaar" uit "De Schilderskist van Appel" kopen? Bied vanaf 300!
Karel Appel - "De Tovenaar" uit "De Schilderskist van Appel"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRengers_Art
Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - "Het Gele Hoofd" uit "De Schilderskist van Appel"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRengers_Art
Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roy Fairchild-Woodard - The Embroiderers Daughter kopen? Bied vanaf 475!
Roy Fairchild-Woodard - The Embroiderers DaughterGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRengers_Art
TechniekLitho
Afmetingen121.5 cm x 103.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorRengers_Art
Jaartal1982
Afmetingen76.8 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!
Karel Appel - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux véloPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorRengers_Art
Jaartal1982
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - "Spelend in Blauw" uit "De Schilderskist van Appel" kopen? Bied vanaf 300!
Karel Appel - "Spelend in Blauw" uit "De Schilderskist van Appel"Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorRengers_Art
Jaartal1977
Afmetingen52 cm x 54 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst