Roemeniemarkt
  5. Roemeniemarkt

Roemeniemarkt

Lid sinds 2021 / Woerden, Nederland

1 aangeboden items / 8 verkochte items

Elisabeth Verwoert - Riviergezicht kopen? Bied vanaf 25!
Elisabeth Verwoert (1836-1905) Nederlands Riviergezicht
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen13 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25