Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

247 aangeboden items / 3032 verkochte items

FA. (175 x Favoriet)
247 aangeboden items door deze verkoper
Bram van Velde - Abstracte compositie, originele litho kopen? Bied vanaf 60!
Bram van Velde - Abstracte compositie, originele litho

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1980
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Clement - Amsterdamse splitskast, litho kopen? Bied vanaf 50!
Frans Clement - Amsterdamse splitskast, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Countryside, aquatint ets kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Countryside, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1967) kopen? Bied vanaf 60!
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1967)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Gilbert Baibay - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 250!
Gilbert Baibay - Abstracte compositie, olieverf op doek

Geplaatst doorRosser

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Harrie Gerritz - De rustende landmeter, aquatint ets kopen? Bied vanaf 60!
Harrie Gerritz - De rustende landmeter, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Zittend naakt, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Henk Huig - Zittend naakt, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1958
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Stam - Bloemen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!
Arthur Stam - Bloemen, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theodoor Herbert van Putten - Nine old houses on a canal, ets kopen? Bied vanaf 30!
Theodoor Herbert van Putten - Nine old houses on a canal, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Dool - De knipoog, olieverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 495!
Rein Dool - De knipoog, olieverf op doek (groot)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2007
Afmetingen102 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot) kopen? Bied vanaf 1!
Henk Vierveijzer - Figuren, acrylverf op paneel (groot)

Geplaatst doorRosser

TechniekAcryl
Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Giovanni Vetere - A spettano Gl’iospeti, olieverf fresco op koper (ingelijst, groot!) kopen? Bied vanaf 595!
Giovanni Vetere - A spettano Gl’iospeti, olieverf fresco op koper (ingelijst, groot!)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen117 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKoper (Metaal)
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 1!
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
Afmetingen151 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 40!
Rudi van de Wint - Stilleven, zeefdruk (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
Afmetingen70 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - L’attente, aquatint ets (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1974
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alois Janak - Stoomboot, kleurenets kopen? Bied vanaf 95!
Alois Janak - Stoomboot, kleurenets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Enric Adsera Riba - Toho Koki Co. Japan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Enric Adsera Riba - Toho Koki Co. Japan, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!
Rene Polak - Moren met ezel worden geconfronteerd met stier, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harrie Gerritz - Hekserij, aquatint ets kopen? Bied vanaf 60!
Harrie Gerritz - Hekserij, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Good Morning, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michael Winkel - Lift II, acrylverf op hardboard kopen? Bied vanaf 125!
Michael Winkel - Lift II, acrylverf op hardboard

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekAcryl
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstOp Spieraam
Jan Michielsen - Rode uil, ets met reliëf kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen - Rode uil, ets met reliëf

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen55 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Poortenaar - Boerderij in de sneeuw, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen20 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Carel Blotkamp - Compositie met tekens, litho kopen? Bied vanaf 40!
Carel Blotkamp - Compositie met tekens, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1961) kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1961)

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1961
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!
Michael Jepkes - Ezechiel, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Meid - Zwei Mädchen, ets (1e staat) kopen? Bied vanaf 85!
Hans Meid - Zwei Mädchen, ets (1e staat)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Campfens - Krab in de pan, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Campfens - Krab in de pan, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Polak - Abrivado, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 50!
Rene Polak - Abrivado, aquatint ets (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Ganzenbord, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Goethem - Ganzenbord, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bram van Velde - Abstracte compositie, originele litho kopen? Bied vanaf 75!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans kopen? Bied vanaf 495!
Corneille - Nuit d’été, litho - Laatste kans

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg - Felicitation, zeefdruk - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1999
TechniekVaria
Afmetingen55 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jörg Remé - Figuur met tafelbiljart, litho kopen? Bied vanaf 60!
Jörg Remé - Figuur met tafelbiljart, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geertjan van Oostende - Gefixeerde werkelijkheid, litho kopen? Bied vanaf 35!
Geertjan van Oostende - Gefixeerde werkelijkheid, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1978
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1980
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tamaz Abashidze - Ik heb m’n wagen volgeladen, ets kopen? Bied vanaf 30!
Tamaz Abashidze - Ik heb m’n wagen volgeladen, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michel Cardenas - Zomersla, litho kopen? Bied vanaf 20!
Michel Cardenas - Zomersla, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Johan Zwanenbeek - Stilleven, olieverf op doek (netjes ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Andrea Pagnacco - Carnaval, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen69 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Luuk Scholten - Spruitjes, houtsnede op japans papier kopen? Bied vanaf 50!
Luuk Scholten - Spruitjes, houtsnede op japans papier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen59 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Glen Baxter - As a first sexual experience…, litho kopen? Bied vanaf 60!
Glen Baxter - As a first sexual experience…, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Donald Hamilton Fraser - Seascape sunrise, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Donald Hamilton Fraser - Seascape sunrise, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Afmetingen60 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frank van den Broeck - Kersen, litho kopen? Bied vanaf 40!
Frank van den Broeck - Kersen, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst