Rudolphus
  5. Rudolphus

Rudolphus

Lid sinds 2020 / Den Haag, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

2 aangeboden items door deze verkoper

Frank Lejeune - Expectation kopen? Bied vanaf 250!
Frank Lejeune - ExpectationGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRudolphus

Eindtijd 05-08-2022 om 21:38

Afmetingen120 cm x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Kropff - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Joop Kropff - OnbekendSchilderij

Geplaatst doorRudolphus

Eindtijd 10-08-2022 om 19:00

Afmetingen92 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst