Rudolphus
  5. Rudolphus

Rudolphus

Lid sinds 2020 / Den Haag, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Joop Kropff - Onbekend kopen? Bied vanaf 200!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Onbekend
Afmetingen92 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200