Ruudvanderhelm
  5. Ruudvanderhelm

Ruudvanderhelm

Lid sinds 2017 / Den Haag, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

2 aangeboden items door deze verkoper

Barend Ferwerda - Vianden kopen? Bied vanaf 80!
Barend Ferwerda - ViandenTekening / Aquarel
Geplaatst doorRuudvanderhelm
Eindtijd 16-10-2022 om 19:13
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Brigitte Coudrain - Cheval au bord d’un paysage kopen? Bied vanaf 50!
Brigitte Coudrain - Cheval au bord d’un paysageGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRuudvanderhelm
Eindtijd 16-10-2022 om 19:15
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst