RvZ
  5. RvZ

RvZ

Lid sinds 2015 / Lelystad, Nederland

7 aangeboden items / 139 verkochte items

Herbert Zangs - composition - very large original work, acrylic on paper kopen? Bied vanaf 1750!
Herbert Zangs (1924-2003) Duits composition - very large original work, acrylic on paper
TechniekAcryl
Afmetingen127.5 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Roberto Matta - original pastel - with CoA kopen? Bied vanaf 3950!
Roberto Matta (1911-2002) Chileens original pastel - with CoA
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 3.950
Liu Ye - Crying Girl - hand signed lithograph - edition of 50 kopen? Bied vanaf 9500!
Liu Ye (1964) Chinees Crying Girl - hand signed lithograph - edition of 50
TechniekLitho
Afmetingen109 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 9.500
Jits Bakker - zeer groot gestileerd bronzen beeld kopen? Bied vanaf 1450!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands zeer groot gestileerd bronzen beeld
TechniekBrons
Afmetingen42 x 14 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht5000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.450
Nic Jonk - "Sedes sapientiae" (zetel van de wijsheid) kopen? Bied vanaf 925!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands "Sedes sapientiae" (zetel van de wijsheid)
TechniekBrons
Afmetingen36.5 x 24 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht6000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 925
Jeff Koons - "Puppy" - limited edition sculpture from 1998 kopen? Bied vanaf 6250!
Jeff Koons (1955) Amerikaans "Puppy" - limited edition sculpture from 1998
TechniekKeramiek
Afmetingen44.5 x 26.7 x 44.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 6.250
Jasper Krabbé - historisch tafereel - zeer groot - gemaakt iov Gert-Jan Dröge kopen? Bied vanaf 595!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands historisch tafereel - zeer groot - gemaakt iov Gert-Jan Dröge
TechniekAcryl
Afmetingen160 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595