Solexico
  5. Solexico

Solexico

Lid sinds 2020 / Spaarndam Gem. Haarlem, Nederland

5 aangeboden items / 62 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper

Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst kopen? Bied vanaf 35!
Bert Maurits - Collage / Schilderij - Handgesigneerd met passepartout + alu. lijst

Geplaatst doorSolexico

Jaartal1987
Afmetingen50.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Solex - Abstracticoj - Handgesigneerd

Geplaatst doorSolexico

Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Solex - Citya - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Solex - Citya - handgesigneerd

Geplaatst doorSolexico

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Bonies - & Frans Molenaar: Modeontwerp 2x handgesigneerd & genummerd (1989) kopen? Bied vanaf 100!
Bob Bonies - & Frans Molenaar: Modeontwerp 2x handgesigneerd & genummerd (1989)

Geplaatst doorSolexico

Jaartal1989
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Bellaart - 8 diverse etsen - handgesigneerd & genummerd

Geplaatst doorSolexico

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst