Spiritual-art
  5. Spiritual-art

Spiritual-art

Lid sinds 2018 / Uitgeest, Nederland

4 aangeboden items / 3 verkochte items

4 aangeboden items door deze verkoper

Beint Mankes - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 149!
Beint Mankes - Bloemstilleven.Schilderij

Geplaatst doorSpiritual-art

Afmetingen65 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L).Schilderij

Geplaatst doorSpiritual-art

TechniekTempera
Afmetingen69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid. kopen? Bied vanaf 149!
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid.Schilderij

Geplaatst doorSpiritual-art

Afmetingen66 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Makkes - Ardennen. kopen? Bied vanaf 75!
Jan Makkes - Ardennen.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorSpiritual-art

Jaartal1967
TechniekAquarel
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst