Lid sinds 2021 / Arnhem, Nederland
4 aangeboden items / 52 verkochte items
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 29.5 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 37 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 48 x 22 x 11 cm (h x b x d) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 29.5 x 23.7 cm (h x b) |