Strechgel
  5. Strechgel

Strechgel

Lid sinds 2012 / Utrecht, Nederland

31 aangeboden items / 718 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)
31 aangeboden items door deze verkoper

Phil Grisel - 2 Kattentekeningen (1 aquarel + 1 gewassen oost-indische inkttekening). kopen? Bied vanaf 50!
Phil Grisel - 2 Kattentekeningen (1 aquarel + 1 gewassen oost-indische inkttekening).Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1962
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Dolk - Figurenplan 1 kopen? Bied vanaf 35!
Cees Dolk - Figurenplan 1Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Afmetingen57.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan Giorgio kopen? Bied vanaf 55!
Elmar Gille - Elmar Gille, Reliëfdiepdruk, Herinnering aan GiorgioGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Albert Roelofs - Vrouw in interieur bij een wieg - Kleurets kopen? Bied vanaf 135!
Albert Roelofs - Vrouw in interieur bij een wieg - KleuretsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Kurt Lob - Zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Kurt Lob - Zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal2010
TechniekPotlood
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Phil Grisel - Abstract werk in blauw. kopen? Bied vanaf 175!
Phil Grisel - Abstract werk in blauw.Schilderij

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1986
Afmetingen37 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 75!
Pieter de Josselin de Jong - De arbeiderPrenten voor 1900

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1895
TechniekEts
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marc Ruygrok - Heaven and Hell kopen? Bied vanaf 39!
Marc Ruygrok - Heaven and HellFotografie

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1995
TechniekDigitale Print
Afmetingen50 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cees Dolk - Figurenplan 4 kopen? Bied vanaf 35!
Cees Dolk - Figurenplan 4Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kurt Lob - Onleesbare titel kopen? Bied vanaf 80!
Kurt Lob - Onleesbare titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1987
TechniekPotlood
Afmetingen21 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Otto - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Peter Otto - Litho, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Niel Steenbergen - Zware bronzen penning: Driekoningen penning, 1965 kopen? Bied vanaf 125!
Niel Steenbergen - Zware bronzen penning: Driekoningen penning, 1965Beeld / Object

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1965
TechniekBrons
Afmetingen8 cm x 8 cm x 1.5 cm (h x b x d)
Gewicht385 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Jan Mensinga - Clown en ander figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Clown en ander figuurGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!
Phil Grisel - Abstract werk in rood.Schilderij

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1986
Afmetingen37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!
Marc Pijnappels - Van GoghGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Vlietman - Abstract geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 250!
Kees Vlietman - Abstract geometrische voorstellingSchilderij

Geplaatst doorStrechgel

Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fons Bemelmans - Bronzen gietpenning: Le Couple - Vvpk eerste penning 1974 kopen? Bied vanaf 125!
Fons Bemelmans - Bronzen gietpenning: Le Couple - Vvpk eerste penning 1974Beeld / Object

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1974
TechniekBrons
Afmetingen7.5 cm x 7.5 cm x 1 cm (h x b x d)
Marianne Letterie - Bronzen penning - Niels Holgersson - 1985 kopen? Bied vanaf 90!
Marianne Letterie - Bronzen penning - Niels Holgersson - 1985Beeld / Object

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1985
TechniekBrons
Afmetingen9 cm x 9 cm x 1 cm (h x b x d)
Toon Kuijpers - "untitled" (area) kopen? Bied vanaf 175!
Toon Kuijpers - "untitled" (area)Schilderij

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1994
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Ittmann - Grote boom in park kopen? Bied vanaf 95!
Hans Ittmann - Grote boom in parkTekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1895
TechniekEts
Afmetingen36 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 35!
Wilhelm Wagner - Wilhelm Wagner: Lithografie. Amsterdams havengezicht, 1921, Oplage 100 ex.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1921
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12 kopen? Bied vanaf 60!
Floris Verster - Mestvaalten bij avond - Scherjon No.12Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen20.5 cm x 29.5 cm (h x b)
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18 kopen? Bied vanaf 75!
Floris Verster - Schepen in haven - Scherjon No.18Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorStrechgel

TechniekProefdruk
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
Piet Esser - Bronzen gietpenning 1988, De jonge Rembrandt kopen? Bied vanaf 95!
Piet Esser - Bronzen gietpenning 1988, De jonge RembrandtBeeld / Object

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1988
TechniekBrons
Afmetingen6.4 cm x 6.0 cm x 1 cm (h x b x d)
Pieter de Josselin de Jong - De arbeider kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1895
TechniekEts
Afmetingen28.5 cm x 18.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl). kopen? Bied vanaf 100!
Juul Neumann - Titel: Zonsondergang (in gemengde techniek - aquarel en acryl).Tekening / Aquarel

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1968
TechniekAquarel
Afmetingen35 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Cafescene kopen? Bied vanaf 39!
Jan Mensinga - CafesceneGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1962
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 33 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst