Lid sinds 2021 / Alkmaar, Nederland
2 aangeboden items / 44 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 76 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 85 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |