Stunk
  5. Stunk

Stunk

Lid sinds 2019 / Rotterdam, Nederland

1 aangeboden items / 11 verkochte items

Edmond von Sijben de Maroije - bloemstilleven kopen? Bied vanaf 25!
Edmond von Sijben de Maroije (1876-1970) Nederlands bloemstilleven
Afmetingen49 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 25
1 bieding