Edmond von Sijben de Maroije (1876-1970) bloemstilleven
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 49 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 25
1 bieding