Lid sinds 2016 / wezemaal, België
2 aangeboden items / 34 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 80 x 113 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 24 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |