TheRetrohouse
  5. TheRetrohouse

TheRetrohouse

Lid sinds 2016 / wezemaal, België

2 aangeboden items / 34 verkochte items

Karel Heymans - Bootjes aan het strand kopen? Bied vanaf 250!
Karel Heymans (1899-1974) Belgisch Bootjes aan het strand
Afmetingen80 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Etienne Le Compte - sculptuur in metaal kopen? Bied vanaf 175!
Etienne Le Compte (1931-2010) Belgisch sculptuur in metaal
TechniekIJzer
Afmetingen24 x 8 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175