Topdeal
  5. Topdeal

Topdeal

Lid sinds 2021 / Antwerpen, België

/ 45 verkochte items

Diamanten ring 0,32 ct kopen? Bied vanaf 350!
Diamanten ring 0,32 ct
TechniekDiamant
Afmetingen30 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht50 g
GesigneerdBelgisch keur
€ 350
Diamanten oorbellen 0,62 ct kopen? Bied vanaf 550!
Diamanten oorbellen 0,62 ct
TechniekDiamant
Gewicht50 g
GesigneerdBelgisch keur
€ 550
Diamanten oorbellen 0,86 ct kopen? Bied vanaf 850!
Diamanten oorbellen 0,86 ct
TechniekDiamant
Gewicht50 g
GesigneerdBelgisch keur
€ 850
Diamanten armband 1,75 ct kopen? Bied vanaf 1500!
Diamanten armband 1,75 ct
TechniekDiamant
Gewicht50 g
GesigneerdBelgisch keur
€ 1.500
Diamanten ring van 0,22 ct kopen? Bied vanaf 350!
Diamanten ring van 0,22 ct
TechniekDiamant
Afmetingen30 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht50 g
GesigneerdBelgisch keur
€ 350
Eeuwigheidsring 3,41 ct kopen? Bied vanaf 2000!
Eeuwigheidsring 3,41 ct
TechniekDiamant
Gewicht50 g
GesigneerdBelgisch keur
€ 2.000