Lid sinds 2019 / Dalfsen, Nederland
5 aangeboden items / 15 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 21.5 x 24.5 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 41 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 120 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 75 x 60 x 35 cm (h x b x d) |
Gewicht | 10 g |