Umjetnost3751
  5. Umjetnost3751

Umjetnost3751

Lid sinds 2019 / Dalfsen, Nederland

5 aangeboden items / 15 verkochte items

Armando - Armando De tand des tijds Der Zahn der Zeit kopen? Bied vanaf 50!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando De tand des tijds Der Zahn der Zeit
TechniekHardcover
Afmetingen21.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Enrico Baj - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans zonder titel
Afmetingen41 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Pjotr Muller - zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
Pjotr Muller (1947) Nederlands zonder titel
TechniekGouache
Afmetingen120 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Steef Zoetmulder - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Steef Zoetmulder (1911-2004) Nederlands zonder titel
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Hans van Bentem - zonder kopen? Bied vanaf 2500!
Hans van Bentem (1965) Nederlands zonder
TechniekKeramiek
Afmetingen75 x 60 x 35 cm (h x b x d)
Gewicht10 g
€ 2.500