KVcollecties
  5. KVcollecties

KVcollecties

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

220 aangeboden items / 31989 verkochte items

Alexander Schabracq - Grafiekpoeder over onzichtbare drukinkt, Des femmes disparaissent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Alexander Schabracq (1957) Nederlands Grafiekpoeder over onzichtbare drukinkt, Des femmes disparaissent - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Astrid de Haas - Gemengde techniek, Lijnen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Astrid de Haas (1939) Nederlands Gemengde techniek, Lijnen - Ingelijst
Afmetingen62.5 x 87.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Schoorel - Gouache, Gouache III - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Jan Schoorel (1928) Nederlands Gouache, Gouache III - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen75 x 95.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Robert Metz - Pen op papier, 3x gedeeld vlak op papier A - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Robert Metz (1933) Nederlands Pen op papier, 3x gedeeld vlak op papier A - Ingelijst
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen100.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Willy van der Duyn - Linosnede, Donkere Wolk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Willy van der Duyn (1950) Nederlands Linosnede, Donkere Wolk - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen58.5 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Lieke Vreede - Ets, Sarcophagus - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Lieke Vreede (1946) Nederlands Ets, Sarcophagus - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
George Meertens - Olieverf op doek, Stadgezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
George Meertens (1957) Nederlands Olieverf op doek, Stadgezicht - Ingelijst
Afmetingen62.5 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Loes van Goor - Gemengde druktechniek, De Aanvaller - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Loes van Goor (1923) Nederlands Gemengde druktechniek, De Aanvaller - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen61.5 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Gerard Lannoye - Acryl op doek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 80!
Gerard Lannoye (1951) Nederlands Acryl op doek, Zonder titel
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
€ 80
Dominique Ampe - Gemengde techniek op papier op paneel, Windsor Violet Vlag kopen? Bied vanaf 100!
Dominique Ampe (1944) Belgisch Gemengde techniek op papier op paneel, Windsor Violet Vlag
Afmetingen110 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 100
Henk Kuijpers - Zeefdruk, Kalami - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henk Kuijpers (1958) Nederlands Zeefdruk, Kalami - Ingelijst
Afmetingen92 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Simon & Bruno - Gemengde techniek op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Simon & Bruno Oostenrijks Gemengde techniek op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer Groot)
Afmetingen101 x 210 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Herman Muys - Keramiek, Wandelaar kopen? Bied vanaf 800!
Herman Muys (1944) Belgisch Keramiek, Wandelaar
Afmetingen28 x 31 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht1800 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 800
Meta Joanknecht - Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper. kopen? Bied vanaf 80!
Meta Joanknecht (1957) Nederlands Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper.
Afmetingen14 x 53 x 55 cm (h x b x d)
€ 80
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Hans van Eerd (1941) Nederlands Gemengde techniek, Zonder titel
TechniekBrons
Afmetingen20 x 20 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
€ 150
Linda Verkaaik - Koperen beeld op stenen voet, The Wave kopen? Bied vanaf 150!
Linda Verkaaik (1956) Nederlands Koperen beeld op stenen voet, The Wave
Afmetingen18 x 20 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht200 g
€ 150
Vincent Dame - Aardewerk, Vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 125!
Vincent Dame (1946-1995) Nederlands Aardewerk, Vrouwfiguur
TechniekKeramiek
Afmetingen17 x 12 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht200 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Vincent Dame - Aardewerk, Baby kopen? Bied vanaf 80!
Vincent Dame (1946-1995) Nederlands Aardewerk, Baby
TechniekKeramiek
Afmetingen6 x 5 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Mariette Linders - Gemengde techniek, Recoridos Moradas Puertas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Mariette Linders (1952) Nederlands Gemengde techniek, Recoridos Moradas Puertas - Ingelijst
Afmetingen51.5 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Csilla Kudor - Zeefdruk, On the bike - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Csilla Kudor (1969) Roemeens Zeefdruk, On the bike - Ingelijst
Afmetingen78 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Gerard Lannoye - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Gerard Lannoye (1951) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen112 x 112 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 80
Mohammed Quraish - Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Mohammed Quraish (1965) Irakees Zeefdruk, 123456789 - Ingelijst
Afmetingen83 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Gevarieerd boeket in een vaas - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Gevarieerd boeket in een vaas - Ingelijst
TechniekAcryl
Afmetingen95 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 420
2 biedingen
Lena Blohmé - Linosnede, Darkness (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Lena Blohmé Zweeds Linosnede, Darkness (drieluik) - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen41 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Janus Nuiten (1929-2014) Nederlands Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen41.5 x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Willem Speekenbrink - Aquarel, Zinder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Willem Speekenbrink (1953) Nederlands Aquarel, Zinder titel - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen52.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Hans Heijman - Zeefdruk, Polderlandschap II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Hans Heijman (1951) Nederlands Zeefdruk, Polderlandschap II - Ingelijst
Afmetingen73 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Peter Diem - Zeefdruk, Blauwe koe - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Peter Diem (1945) Nederlands Zeefdruk, Blauwe koe - Ingelijst
Afmetingen82.5 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek op doek, You are under my skin kopen? Bied vanaf 50!
Helen Nieuwendijk (1946) Nederlands Gemengde techniek op doek, You are under my skin
Afmetingen24 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Slegt - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kees Slegt (1946) Nederlands Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Lena Blohmé - Linosnede, Midzomernacht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Lena Blohmé Zweeds Linosnede, Midzomernacht - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Tom van der Maden - Ets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tom van der Maden (1944) Nederlands Ets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen61.5 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Kea Homan - Zeefdruk, Pad - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Kea Homan (1939) Nederlands Zeefdruk, Pad - Ingelijst
Afmetingen33.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ronald Medema - Ets, Figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Medema (1956) Nederlands Ets, Figuren - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen66.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Wim Zurne - Kleurenets, Pendanten - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Wim Zurne (1953) Nederlands Kleurenets, Pendanten - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Ed Bark - Litho, The walz - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ed Bark (1957) Nederlands Litho, The walz - Ingelijst
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henk Koolen - Gemengde techniek, Teken van de nacht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk Koolen (1942) Nederlands Gemengde techniek, Teken van de nacht - Ingelijst
Afmetingen80.5 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Holleman - Olieverf op papier, Mask - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Holleman (1944) Nederlands Olieverf op papier, Mask - Ingelijst
Afmetingen104 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Holleman - Olieverf op papier, Figuurstudie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Holleman (1944) Nederlands Olieverf op papier, Figuurstudie - Ingelijst
Afmetingen103 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100