Meertje Kaal (1930-2016) Zeefdruk, Odysseus boot I - Ingelijst
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 51 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50