Emiel Joseph Devos (1886-1964) In het molenhof
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 75 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50