Verkoopinboedel
  5. Verkoopinboedel

Verkoopinboedel

Lid sinds 2022 / Asper, België

/ 5 verkochte items

Emiel Joseph Devos - In het molenhof kopen? Bied vanaf 50!
Emiel Joseph Devos (1886-1964) Belgisch In het molenhof
Afmetingen75 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 50
Emile Gastemans - Damesportret kopen? Bied vanaf 50!
Emile Gastemans (1883-1956) Belgisch Damesportret
Afmetingen42 x 37 cm (h x b)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 50