Vlaggenman
  5. Vlaggenman

Vlaggenman

Lid sinds 2021 / Driebergen, Nederland

/ 0 verkochte items

Arnout van Gilst - Stilleven met appelen, kan en boek kopen? Bied vanaf 109!
Arnout van Gilst (1898-1981) Nederlands Stilleven met appelen, kan en boek
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen32 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 109