WalterLeendertse
  5. WalterLeendertse

WalterLeendertse

Lid sinds 2019 / Hardinxveld-Giessendam, Nederland

1 aangeboden items / 100 verkochte items

Taco Meeuwsen - Stenen gezichten kopen? Bied vanaf 10!
Taco Meeuwsen (1958) Nederlands Stenen gezichten
Afmetingen13.5 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10