Walterhu
  5. Walterhu

Walterhu

Lid sinds 2020 / BALEN, België

1 aangeboden items / 2 verkochte items

1 aangeboden items door deze verkoper

Broeder Max - Kempisch landschap kopen? Bied vanaf 250!
Broeder Max - Kempisch landschapSchilderij

Geplaatst doorWalterhu

Eindtijd 30-08-2022 om 22:45

Jaartal1972
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst