Cat-Fish
  5. Cat-Fish

Cat-Fish

Lid sinds 2019 / Amsterdam ZO, Nederland

1 aangeboden items / 130 verkochte items

Greetje Korne - Faber - egyptisch standbeeld met slechtvalk kopen? Bied vanaf 225!
Greetje Korne - Faber (1951) Nederlands egyptisch standbeeld met slechtvalk
Afmetingen130 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 225