Bobo Animal mask - BOBO, BWA - Burkina Faso'
Bied mee
Techniek | Hout |
Afmetingen | 106 x 15 x 12.5 cm (h x b x d) |
€ 200
Lid sinds 2019 / Amsterdam ZO, Nederland
4 aangeboden items / 130 verkochte items
Techniek | Hout |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 71 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 130 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |