alloek
  5. alloek

alloek

Lid sinds 2022 / Amersfoort , Nederland

5 aangeboden items / 0 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper

Jacques Mels - Stads gezicht kopen? Bied vanaf 20!
Jacques Mels - Stads gezichtSchilderij

Geplaatst dooralloek

Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Poort kopen? Bied vanaf 20!
Jacques Mels - PoortSchilderij

Geplaatst dooralloek

Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Huis met waterrad kopen? Bied vanaf 20!
Jacques Mels - Huis met waterradSchilderij

Geplaatst dooralloek

Afmetingen52 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Jacques Mels - LandschapSchilderij

Geplaatst dooralloek

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacques Mels - Woning kopen? Bied vanaf 20!
Jacques Mels - WoningSchilderij

Geplaatst dooralloek

Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst