antesberger
  5. antesberger

antesberger

Lid sinds 2001 / Berlin, Duitsland

161 aangeboden items / 293 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
161 aangeboden items door deze verkoper
Christian Kruck - WINDMÜHLE AUF LANZAROTE kopen? Bied vanaf 150!
Christian Kruck - WINDMÜHLE AUF LANZAROTE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Felix Martin Furtwängler - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 150!
Felix Martin Furtwängler - OHNE TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen63 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Georg Eisler - KAFFEEHAUS SZENE kopen? Bied vanaf 240!
Georg Eisler - KAFFEEHAUS SZENE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arthur Luiz Piza - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 360!
Arthur Luiz Piza - OHNE TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wolfgang Troschke - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 200!
Wolfgang Troschke - OHNE TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1998
Afmetingen59 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Abdel Wahab Morsi - MISCHTECHNIK COLLAGE kopen? Bied vanaf 400!
Abdel Wahab Morsi - MISCHTECHNIK COLLAGE

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Afmetingen67.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Igor Sacharow-Ross - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 200!
Igor Sacharow-Ross - OHNE TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen59 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rolf Xago Schröder - UNTER DEN WOLKEN FLIEGT ES SICH SCHWERER kopen? Bied vanaf 250!
Rolf Xago Schröder - UNTER DEN WOLKEN FLIEGT ES SICH SCHWERER

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1972
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Pia Fries - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 300!
Pia Fries - OHNE TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal2014
Afmetingen69 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerhard Marcks - BLINDER BETTLER MIT KIND UND ZIEHHARMONIKA kopen? Bied vanaf 300!
Gerhard Marcks - BLINDER BETTLER MIT KIND UND ZIEHHARMONIKA

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen15 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Camille Graeser - PERMUTATION kopen? Bied vanaf 350!
Camille Graeser - PERMUTATION

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1974
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Josef Weisz - LAZARUS und der ARME kopen? Bied vanaf 100!
Josef Weisz - LAZARUS und der ARME

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1921
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Ernst Fuchs - AKT in TRANSPARENTEM KLEID kopen? Bied vanaf 300!
Ernst Fuchs - AKT in TRANSPARENTEM KLEID

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Afmetingen28 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerChine collé
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ernst Fuchs - EUROPA kopen? Bied vanaf 350!
Ernst Fuchs - EUROPA

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Afmetingen34.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alfred Hrdlicka - MELANCHOLIE kopen? Bied vanaf 120!
Alfred Hrdlicka - MELANCHOLIE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hermann Nitsch - SIGNIERTE FARBFOTOGRAFIE kopen? Bied vanaf 400!
Hermann Nitsch - SIGNIERTE FARBFOTOGRAFIE

Fotografie

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alois Janak - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 200!
Alois Janak - OHNE TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
George Segal - SLEEPING GIRL 1970 kopen? Bied vanaf 300!
George Segal - SLEEPING GIRL 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1970
Afmetingen69 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Milo Manara - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 380!
Milo Manara - OHNE TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekOffset
Afmetingen21 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Jürgen Diehl - BEOBACHTUNG kopen? Bied vanaf 100!
Hans Jürgen Diehl - BEOBACHTUNG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jean Piaubert - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Jean Piaubert - OHNE TITEL

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1962
Afmetingen22 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Paul - ANSICHT REGENSBURGER DOM kopen? Bied vanaf 90!
Peter Paul - ANSICHT REGENSBURGER DOM

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Horst Hussel - EROTISCHE RADIERUNG - ELVIRA 1988 signiert . kopen? Bied vanaf 80!
Horst Hussel - EROTISCHE RADIERUNG - ELVIRA 1988 signiert .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Hans Bellmer - 2 FARBSERIGRAPHIEN 1977 - CEPHALOPODE . kopen? Bied vanaf 120!
Hans Bellmer - 2 FARBSERIGRAPHIEN 1977 - CEPHALOPODE .

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1977
Paul Eliasberg - SAINT-JEAN-DEVIGNES . AQUATINTA . Signiert . kopen? Bied vanaf 90!
Paul Eliasberg - SAINT-JEAN-DEVIGNES . AQUATINTA . Signiert .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Rudolf Weissauer - ERINNERUNG an ISLAND - signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Rudolf Weissauer - ERINNERUNG an ISLAND - signiert .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre Thomkins - LITHOGRAPHIE - EQUUS . 1971 signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Andre Thomkins - LITHOGRAPHIE - EQUUS . 1971 signiert .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Le Gac - DER AUSFLUG kopen? Bied vanaf 340!
Jean Le Gac - DER AUSFLUG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekOffset
Afmetingen63 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Eliasberg - CAMELINDE , RADIERUNG - VERNIS MOU , 1962. kopen? Bied vanaf 90!
Paul Eliasberg - CAMELINDE , RADIERUNG - VERNIS MOU , 1962.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1962
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Francisco Larez - FARBRADIERUNG - PRÄGEDRUCK , UNIKAT , signiert 1965. kopen? Bied vanaf 380!
Francisco Larez - FARBRADIERUNG - PRÄGEDRUCK , UNIKAT , signiert 1965.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rolf Händler - INTERIEUR . KALTNADELRADIERUNG 1978 signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Rolf Händler - INTERIEUR . KALTNADELRADIERUNG 1978 signiert .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Francisco Larez - FARBRADIERUNG mit PRÄGEDRUCK 1965 signiert . kopen? Bied vanaf 320!
Francisco Larez - FARBRADIERUNG mit PRÄGEDRUCK 1965 signiert .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1965
TechniekEts
Afmetingen47 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Bremer - TAURUS ALDEBARAN , JUNGFRAU - STIER - INDUSTRIE kopen? Bied vanaf 200!
Uwe Bremer - TAURUS ALDEBARAN , JUNGFRAU - STIER - INDUSTRIE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen23.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antonius van der Pas - MEERESSTRAND kopen? Bied vanaf 130!
Antonius van der Pas - MEERESSTRAND

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Horst Janssen - ANGEKETTETE ULLSTEIN EULE . 1970 signiert kopen? Bied vanaf 140!
Horst Janssen - ANGEKETTETE ULLSTEIN EULE . 1970 signiert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes Schreiter - OHNE TITEL , 1962 mit Widmung kopen? Bied vanaf 100!
Johannes Schreiter - OHNE TITEL , 1962 mit Widmung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1962
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helmut Andreas Paul GRIESHABER Grieshaber - KÖNIGIN ACHALM . 4 FARBHOLZSCHNITTE . SIGNIERT kopen? Bied vanaf 340!
Helmut Andreas Paul GRIESHABER Grieshaber - KÖNIGIN ACHALM . 4 FARBHOLZSCHNITTE . SIGNIERT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1979
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Friedrich Seidenstucker - NACHLASS SEIDENSTÜCKER - DIE PFÜTZENSPRINGER 1925 kopen? Bied vanaf 120!
Friedrich Seidenstucker - NACHLASS SEIDENSTÜCKER - DIE PFÜTZENSPRINGER 1925

Fotografie

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal2002
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Georg Eisler - AQUATINTA , signiert . PORTRAIT WILHELM FURTWÄNGLER kopen? Bied vanaf 100!
Georg Eisler - AQUATINTA , signiert . PORTRAIT WILHELM FURTWÄNGLER

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michael Morgner - 2 RADIERUNGEN aus HOMMAGE a EDVARD MUNCH 1999 kopen? Bied vanaf 200!
Michael Morgner - 2 RADIERUNGEN aus HOMMAGE a EDVARD MUNCH 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wolfgang Biedermann - FARBRADIERUNG , 1981 signiert . E/A kopen? Bied vanaf 200!
Wolfgang Biedermann - FARBRADIERUNG , 1981 signiert . E/A

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Simon Dittrich - MISS MARBLE , 1971 signiert . EX 22/60 kopen? Bied vanaf 100!
Simon Dittrich - MISS MARBLE , 1971 signiert . EX 22/60

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Georg Gelbke - 3 FARBRADIERUNGEN kopen? Bied vanaf 100!
Georg Gelbke - 3 FARBRADIERUNGEN

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christian Rickert - MISCHTECHNIK - 1983 signiert . DIE SCHRECKSEKUNDE HÄLT NOCH AN . kopen? Bied vanaf 140!
Christian Rickert - MISCHTECHNIK - 1983 signiert . DIE SCHRECKSEKUNDE HÄLT NOCH AN .

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1983
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 200!
Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Ackermann - DIE WUNDER DER LOMBARDEI kopen? Bied vanaf 280!
Peter Ackermann - DIE WUNDER DER LOMBARDEI

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1972
TechniekPotlood
Afmetingen47.2 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wolfgang Werkmeister - VERHANGENE LANDSCHAFT - FARBRADIERUNG 1974 , signiert kopen? Bied vanaf 120!
Wolfgang Werkmeister - VERHANGENE LANDSCHAFT - FARBRADIERUNG 1974 , signiert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Wolff Buchholz - R7209 kopen? Bied vanaf 100!
Wolff Buchholz - R7209

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen55 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Heinz Zander - OSKAWA , nach Brecht . RADIERUNG 1964 signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Heinz Zander - OSKAWA , nach Brecht . RADIERUNG 1964 signiert .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorantesberger

VerzendingInternationaal

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst