PetraOrtmann
  5. PetraOrtmann

PetraOrtmann

Lid sinds 2001 / Berlin, Duitsland

141 aangeboden items / 345 verkochte items

Walter Wellenstein - 12 RADIERUNGEN " DAS BUCH TOBIAS " 1925 signiert kopen? Bied vanaf 300!
Walter Wellenstein (1898-1970) Duits 12 ETSEN "HET BOEK VAN TOBIAS" 1925 ondertekend
TechniekEts
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Johannes Wohlfart - 4 HOLZSCHNITTE . JESUS und NIKODEMUS - MÜTTERHEIM -u.a. kopen? Bied vanaf 150!
Johannes Wohlfart (1900-1975) Oostenrijks 4 HOUTSNIJDEN. JEZUS en NICODEMUS - MÜTTERHEIM - onder anderen.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Bernd Damke - KONKRETE KUNST - OHNE TITEL 1967 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Bernd Damke (1939) Duits BETONKUNST - ZONDER TITEL 1967 ondertekend
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jürgen Messensee - OHNE TITEL 1972 signiert kopen? Bied vanaf 300!
Jürgen Messensee (1936) Oostenrijks ZONDER TITEL 1972 ondertekend
TechniekLitho
Afmetingen41 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Gilou Brillant - OHNE TITEL 1975 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Gilou Brillant (1935) Frans ZONDER TITEL ondertekend 1975.
TechniekEts
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Ference Csucs - LIEBESPAAR kopen? Bied vanaf 300!
Ference Csucs (1904-1999) Hongaars MOOI PAAR
TechniekHout
Afmetingen22 x 14 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 300
Heinz Zander - " OSKAWA " - BERTHOLD BRECHT. 1964 signiert kopen? Bied vanaf 150!
Heinz Zander (1939) Duits "OSKAWA" - BERTHOLD BRECHT. Ondertekend in 1964
TechniekEts
Afmetingen20 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Michael Morgner - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 200!
Michael Morgner (1942) Duits ONGETITELD
TechniekEts
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Christan Rohlfs - DIE HEILIGEN DREI KÖNIGE kopen? Bied vanaf 300!
Christan Rohlfs (1849-1938) Duits DE DRIE KONINGEN
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen24 x 16 cm (h x b)
€ 300
Christan Rohlfs - ELIAS IN DER WÜSTE 1912 kopen? Bied vanaf 200!
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen14.5 x 11.5 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 200
Heinrich Campendonk - SITZENDER MANN mit KATZE 1919 . kopen? Bied vanaf 200!
Heinrich Campendonk (1889-1957) Duits Nederlands ZITENDE MAN met KAT 1919.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen23.5 x 13 cm (h x b)
€ 200
Ferdinand Kriwet - ROTER STERN DEUTSCHLAND kopen? Bied vanaf 250!
Ferdinand Kriwet (1942-2018) Duits RODE STER DUITSLAND
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
James Coignard - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 300!
James Coignard (1925-2008) Frans ONGETITELD
TechniekCarborundum
Afmetingen37 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Hans Martin Erhardt - " POLYPHEM " 1960 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Hans Martin Erhardt (1935-2015) Duits “POLYPHEMUS” 1960 ondertekend.
Afmetingen32 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
TechniekEts
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Carry Hauser - DIE KAISER ZWISCHEN DEN ZEITEN kopen? Bied vanaf 150!
Carry Hauser (1895-1985) Oostenrijks ONGETITELD
TechniekLitho
Afmetingen38 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
James Coignard - OHNE TITEL Großformat EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 400!
TechniekCarborundum
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Marcel Jean - SURREALE KOMPOSITION signiert . kopen? Bied vanaf 200!
Marcel Jean Frans SURREALSE COMPOSITIE ondertekend.
TechniekEts
Afmetingen22 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Bernd Berner - OHNE TITEL 1996 signiert kopen? Bied vanaf 200!
Bernd Berner (1930-2002) Duits ZONDER TITEL 1996 ondertekend
TechniekLitho
Afmetingen72 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
TechniekLitho
Afmetingen72 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Wolfgang Biedermann - OHNE TITEL , 1981 signiert kopen? Bied vanaf 200!
Wolfgang Biedermann (1940-2008) Duits ZONDER TITEL, ondertekend 1981
TechniekEts
Afmetingen77.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Giancarlo Pozzi - OHNE TITEL 1976 signiert . XVII / XXX kopen? Bied vanaf 120!
Giancarlo Pozzi (1938) Italiaans ZONDER TITEL 1976 ondertekend. XVII / XXX
TechniekEts
Afmetingen24 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Herbert Schneider - EROTISCHE DARSTELLUNG , signiert . kopen? Bied vanaf 100!
Herbert Schneider (1924-1983) Duits Amerikaans EROTISCHE PRESENTATIE, ondertekend.
Afmetingen52 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Louttre B. - B. LOUTTRE ,(JEAN MARC ANTOINE BISSIERE ) , 1926 - 2012 PARIS . Signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Louttre B. (1926) Frans B. LOUTTRE, (JEAN MARC ANTOINE BISSIERE), 1926 - 2012 PARIJS. Ondertekend .
TechniekLitho
Afmetingen34 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Klaus Fussmann - CHRYSANTHEMEN 1990 signiert . kopen? Bied vanaf 200!
Klaus Fussmann (1938) Duits CHRYSANTEMUM 1990 ondertekend.
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Maina Miriam Munsky - OHNE TITEL . wohl INTENSIVSTATION kopen? Bied vanaf 200!
Maina Miriam Munsky (1943-1999) Duits ONGETITELD . waarschijnlijk INTENSIEVE ZORG
TechniekEts
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Ernst Fuchs - " EUROPA " EDITION ARTIST kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Fuchs (1930-2015) Oostenrijks Frans "EUROPA" EDITIE KUNSTENAAR
Afmetingen34.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Ursula Strozynski - FRIEDHOF im WINTER kopen? Bied vanaf 150!
Ursula Strozynski (1954) Duits BEGRAAFPLAATS in de WINTER
TechniekEts
Afmetingen55 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Rudolf Kämmer - OHNE TITEL 1979 signiert . WIDMUNG kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits ZONDER TITEL ondertekend 1979. TOEWIJDING
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Rudolf Kämmer - OHNE TITEL 1971 signiert . WIDMUNG kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Rudolf Kämmer - OHNE TITEL 1971 signiert . WIDMUNG kopen? Bied vanaf 120!
Afmetingen50 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Hans Kuhn - OHNE TITEL 1967 signiert kopen? Bied vanaf 100!
Hans Kuhn (1905-1991) Duits ZONDER TITEL 1967 ondertekend
Afmetingen22 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jorge Castillo - EROTIK , 1972 signiert . kopen? Bied vanaf 200!
Jorge Castillo (1933) Spaans EROTIEK, ondertekend 1972.
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Hans Orlowski - 8 HOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 250!
Hans Orlowski (1894-1967) Duits 8 HOUTSNIJDEN
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 250
Jorge Castillo - OHNE TITEL 1973 Surrealismus kopen? Bied vanaf 150!
Jorge Castillo (1933) Spaans ZONDER TITEL 1973 Surrealisme
TechniekEts
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Helmut Andreas Paul Grieshaber - ENGEL DER GESCHICHTE " ALBRECHT DÜRER " 1971 kopen? Bied vanaf 150!
Helmut Andreas Paul Grieshaber (1909-1981) Duits ENGEL VAN DE GESCHIEDENIS "Albrecht Dürer" 1971
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Hans Martin Erhardt - STILLEBEN mit KARAFFEN 1957 kopen? Bied vanaf 150!
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen33 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Alfred Hrdlicka - WOHNSTATION IV 1972 signiert . kopen? Bied vanaf 250!
Alfred Hrdlicka (1928-2009) Duits Oostenrijks THUISSTATION IV 1972 ondertekend.
TechniekLitho
Afmetingen60 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Hans Martin Erhardt - " PAYS CAUSSENARD " kopen? Bied vanaf 150!
Hans Martin Erhardt (1935-2015) Duits “CAUSSENARD LAND”
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen40 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Maurice Utrillo - von La légende et la vie d'Utrillo kopen? Bied vanaf 200!
Maurice Utrillo (1883-1955) Frans von De legende en het leven van Utrillo
TechniekLitho
Afmetingen20.5 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Olaf Nicolai - " GABE " und " VERTEILUNG " 2 LITHOGRAPHIEN kopen? Bied vanaf 250!
Olaf Nicolai (1962) Nederlands “GIFT” en “DISTRIBUTIE”
TechniekLitho
Afmetingen70 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Uwe Bremer - BEIM 1.x DA TUTS NOCH WEH , 1980 signiert . kopen? Bied vanaf 150!
Uwe Bremer (1940) Duits ON THE 1st x IT STILL HURTS, ondertekend in 1980.
TechniekEts
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Uwe Bremer - TAURUS - STERNZEICHEN STIER kopen? Bied vanaf 150!
Uwe Bremer (1940) Duits Stier - Dierenriemteken Stier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
€ 150
Uwe Bremer - DIE HÜTER von SHAMBHAL sowie ein geheimnisvolles ALPHABET kopen? Bied vanaf 150!
Uwe Bremer (1940) Duits DE BESCHERMERS van SHAMBHAL en een mysterieus ALFABET
TechniekEts
Afmetingen24.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
TechniekEts
Afmetingen32 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Uwe Bremer - COITUS INTERUPTUS kopen? Bied vanaf 150!
Uwe Bremer (1940) Duits Onderbreking van de geslachtsgemeenschap
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen16 x 20 cm (h x b)
€ 150
Fernand Leger - LA FEMME AUX MIROIR 1920 kopen? Bied vanaf 400!
Fernand Leger (1881-1955) Frans DE VROUW MET DE SPIEGEL 1920
TechniekLitho
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
€ 400
Esteban Fekete - DER BERGMANN VON FALUN . 9 FARBHOLZSCHNITTE kopen? Bied vanaf 350!
Esteban Fekete (1924-2009) Hongaars DE MIJNWERKER VAN FALUN. 9 KLEUREN HOUTSNIJDEN
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen25 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Rudolf Hoflehner - WELTENBUMMLER kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Hoflehner (1916-1995) Duits BOLREIZIGER
TechniekEts
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Josua Reichert - OHNE TITEL kopen? Bied vanaf 150!
Josua Reichert (1937) Duits ONGETITELD
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150