Lid sinds 2002 / Berlin, Duitsland
7 aangeboden items / 1900 verkochte items
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 23 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 32 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |