Artpointamsterdam
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

115 aangeboden items / 3833 verkochte items

William Malucu - Galerie Forum art - Abstracte compositie, acrylverf op doek (GROOT) kopen? Bied vanaf 270!
William Malucu (1975) Braziliaans Galerie Forum art - Abstracte compositie, acrylverf op doek (GROOT)
Afmetingen100 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 270
Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Arty Grimm (1950) Nederlands 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd
Afmetingen48.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel" kopen? Bied vanaf 150!
Jean Pierre Voogt (1970) Nederlands Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel"
TechniekAcryl
Afmetingen150 x 75 cm (h x b)
€ 150
Hans van Efferen - TWEE (2) -1969- Etsen Stilleven en zelfportret aan tafel - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Hans van Efferen (1934) Nederlands TWEE (2) -1969- Etsen Stilleven en zelfportret aan tafel - potloodgesigneerd
TechniekDroge Naald
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Ernst Moritz Geyger - 1895 - original Radierung mit Aquatinta "Der Riese" von Friedr. Nietzsche (1888) kopen? Bied vanaf 53!
Ernst Moritz Geyger (1861-1941) Duits 1895 - original Radierung mit Aquatinta "Der Riese" von Friedr. Nietzsche (1888)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 53
Roger Chailloux - Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage ! kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Fraai gedetailleerde Ets "Intervalles d'un point et un autre" kleine oplage !
TechniekEts
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Gino F Hollander - Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!! kopen? Bied vanaf 150!
Gino F Hollander (1924-2015) Amerikaans Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!!
TechniekAcryl
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Theodor Werner - Fünfziger Jahre - auflage (100 ex) original Serigrafie - Komposition II signiert kopen? Bied vanaf 32!
Theodor Werner Duits Jaren vijftig - editie (100 ex) originele zeefdruk - Compositie II ondertekend
TechniekLitho
Afmetingen50 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Slavi Souzcek - Maler und Grafiker - Kunstakademie Wien - 1964 Litho - Komposition - signiert kopen? Bied vanaf 31!
Slavi Souzcek (1898-1980) Oostenrijks Maler und Grafiker - Kunstakademie Wien - 1964 Litho - Komposition - signiert
TechniekLitho
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 31
Martin Ware - Grote medaillon Ets/Aquatint "Atlantis" - oplage 100 ex - gesigneerd kopen? Bied vanaf 43!
Martin Ware (1946) Engels Grote medaillon Ets/Aquatint "Atlantis" - oplage 100 ex - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 43
Jos van den Berg - Fraaie kleine oplage (30) - eigen druk Ets - Storm te Ilpendam(N.H) gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Fraaie kleine oplage (30) - eigen druk Ets - Storm te Ilpendam(N.H) gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen20 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Margot Homan - Fraaie 1990 studie roodkrijt op papier tekening "Mercurius" mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Margot Homan (1956) Nederlands Fraaie 1990 studie roodkrijt op papier tekening "Mercurius" mooi ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen43 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Henk Mulders - zeer grote gemengde techniek (o.a. collage olieverf aquarel) "zelfbeeld' gesign kopen? Bied vanaf 50!
Henk Mulders (1933) Nederlands zeer grote gemengde techniek (o.a. collage olieverf aquarel) "zelfbeeld' gesign
Afmetingen93 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Prins - Grote fraai uitgewerkte droge naald Ets - unica oplage 7 stuks - "MIER" kopen? Bied vanaf 1!
Jan Prins (1956) Nederlands Grote fraai uitgewerkte droge naald Ets - unica oplage 7 stuks - "MIER"
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Enrique Marin Munoz - gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi - kopen? Bied vanaf 270!
Enrique Marin Munoz (1935-1992) Spaans gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi -
TechniekCollage
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 270
Sjoerd Bakker - Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout kopen? Bied vanaf 75!
Sjoerd Bakker (1943-2022) Nederlands Grote verstilde aquarel op papier "Falang" 1992 - in passe partout
TechniekAquarel
Afmetingen55 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
William Malucu - Galerie Forum art - Abstracte compositie, acrylverf op doek (MEGA-GROOT) kopen? Bied vanaf 370!
William Malucu (1975) Braziliaans Galerie Forum art - Abstracte compositie, acrylverf op doek (MEGA-GROOT)
Afmetingen120 x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 370
Marcel Fiorini - Erg mooie jaren 60 Ets/aquatint - la Dune aux vignes- kleine oplage - org. lijst kopen? Bied vanaf 75!
Marcel Fiorini (1922-2008) Frans Erg mooie jaren 60 Ets/aquatint - la Dune aux vignes- kleine oplage - org. lijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Gerard Altmann - Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Gerard Altmann (1877-1940) Nederlands Rotterdams impressionist - grote Lithografie "Toscane by night " gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen60 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Marcel Fiorini - Erg mooie jaren 60 Ets/aquatint - Epr. d'Artiste exemplaar - originele lijst kopen? Bied vanaf 75!
Marcel Fiorini (1922-2008) Frans Erg mooie jaren 60 Ets/aquatint - Epr. d'Artiste exemplaar - originele lijst
TechniekLitho
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Albert Hennig - "Die verschollene Generation" Aquarell u Inkt - selbstportraet Jung und Alt kopen? Bied vanaf 370!
Albert Hennig (1907-1998) Duits "The Lost Generation" aquarel en inkt - zelfportret jong en oud
Afmetingen47 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 370
Wim Motz - Grote jaren 50 kleuren Lithografie 'twee figuren' handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Grote jaren 50 kleuren Lithografie 'twee figuren' handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Martin Rous jr. - Groot "grisaille" olieverf op doek - Abstract A297C - gesigneerd kopen? Bied vanaf 360!
Martin Rous jr. (1962) Nederlands Groot "grisaille" olieverf op doek - Abstract A297C - gesigneerd
Afmetingen100 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 360
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Karel Safar (1938) Nederlands ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 29
Frans de Jong - Oprichter "het Drukhuis" - grote sjabloondruk "Fruit" zeer kleine oplage!! kopen? Bied vanaf 70!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands Oprichter "het Drukhuis" - grote sjabloondruk "Fruit" zeer kleine oplage!!
TechniekSjabloondruk
Afmetingen75 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Jacob Maris - Fraai 19e eeuws Haagse school olieverf "Polderlandschap met molen" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1460!
Jacob Maris (1837-1899) Nederlands Fraai 19e eeuws Haagse school olieverf "Polderlandschap met molen" gesigneerd
Afmetingen55 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.460
Stanislaw Wejman - 2 fraaie E.A. Etsen -nieuwjaarswens 1970 en 1971 - collectie ton & dobs van Dijk kopen? Bied vanaf 32!
Stanislaw Wejman (1944) Pools 2 fraaie E.A. Etsen -nieuwjaarswens 1970 en 1971 - collectie ton & dobs van Dijk
TechniekDroge Naald
Afmetingen16 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Peter de Leeuwe - Absurdistische kleine oplage (5/40) Ets/Aquatint "tijdnood bij vluggertje" kopen? Bied vanaf 28!
Peter de Leeuwe (1942) Nederlands Absurdistische kleine oplage (5/40) Ets/Aquatint "tijdnood bij vluggertje"
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Dick Donker - Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200 kopen? Bied vanaf 23!
Dick Donker (1959) Nederlands Grote jaren 70 Lithografie "compositie in groen en zwart" oplage 200
TechniekLitho
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 23
Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 32!
Jan Prins (1956) Nederlands Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra"
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Charles J. Kemper - Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel kopen? Bied vanaf 38!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Hans Hafor Forster (1917-1994) Zwitsers Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 36
Jan Bernard Meinen - Grote & gedetailleerde Inkt-tekening "Botanisch landschap" - 1974 - gesigneer kopen? Bied vanaf 29!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Grote & gedetailleerde Inkt-tekening "Botanisch landschap" - 1974 - gesigneer
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen33 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Pol Jong - In 1977 gemaakte Ets "uitzicht" oplage 36/150 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 24!
Pol Jong (1944) Nederlands In 1977 gemaakte Ets "uitzicht" oplage 36/150 - potloodgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
Martin Ware - Verstilde Ets/Aquatint "stone 6" - oplage 100 ex - gesigneerd kopen? Bied vanaf 42!
Martin Ware (1946) Engels Verstilde Ets/Aquatint "stone 6" - oplage 100 ex - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Diosdado Lorenzo - Filipijns expressionist - 1950 - olieverf - jongens op waterbuffel - gesigneer kopen? Bied vanaf 3200!
Diosdado Lorenzo (1906-1984) Filipijns Filipijns expressionist - 1950 - olieverf - jongens op waterbuffel - gesigneer
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.200
Luis Filcer - Grote Lithografie - "peinzende man" - potloodgesigneerd - oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Lithografie - "peinzende man" - potloodgesigneerd - oplage 100
TechniekLitho
Afmetingen70 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Carlos Catasse - Santiago Chili - olieverf op doek - Abstract - gesigneerd - GROOT! kopen? Bied vanaf 430!
Carlos Catasse (1944-2010) Chileens Santiago Chili - olieverf op doek - Abstract - gesigneerd - GROOT!
Afmetingen130 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 430
Jos van den Berg - Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 27!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Sipke Huismans (1938) Nederlands grote in 1966 in eigen beheer gemaakte zwart wit Ets "mensbeeld" potloodgesign.
TechniekDroge Naald
Afmetingen49.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Guy Renne - kunstschilder en graficus - jaren 60 Lithografie - nature morte - potloodgesigne kopen? Bied vanaf 32!
Guy Renne (1925-1990) Frans kunstschilder en graficus - jaren 60 Lithografie - nature morte - potloodgesigne
TechniekLitho
Afmetingen38 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Jacques Pecnard - twee (2) fraaie gemengde technieken "general Charles de Gaulle" gesigneerd kopen? Bied vanaf 48!
Jacques Pecnard (1922-2012) Frans twee (2) fraaie gemengde technieken "general Charles de Gaulle" gesigneerd
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Kees Spermon - Kleine oplage (14/19) eigen druk Litho "the Dutch baby" - 1971 - potloodgesign. kopen? Bied vanaf 21!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Kleine oplage (14/19) eigen druk Litho "the Dutch baby" - 1971 - potloodgesign.
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 21
Ad Willemen - Grote minimalistische Ets "principle of weaving" zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 75!
Ad Willemen (1941-2013) Nederlands Grote minimalistische Ets "principle of weaving" zeer kleine oplage!
TechniekEts
Afmetingen105 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar kopen? Bied vanaf 69!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen59.5 x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Ed Dukkers - orig. gem. techniek - uit zijn Commedia dell'arte periode - 1970 - "Scaramouche" kopen? Bied vanaf 41!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands orig. gem. techniek - uit zijn Commedia dell'arte periode - 1970 - "Scaramouche"
Afmetingen18 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 41
Luis Filcer - Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 68!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 68
Tim Hinterding - Zeer kleineoplage & handgekleurde Ets "zo, wie volgt?" 1983 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Tim Hinterding (1952) Nederlands Zeer kleineoplage & handgekleurde Ets "zo, wie volgt?" 1983 - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Siet Zuyderland - Karakteristieke kleine oplage (30) Ets - 3 kuurstoelen - potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Siet Zuyderland (1942) Nederlands Karakteristieke kleine oplage (30) Ets - 3 kuurstoelen - potlood gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37