artv
  5. artv

artv

Lid sinds 2013 / Oldenzaal, Nederland

2 aangeboden items / 160 verkochte items

Hendrik Lesage - Afgemeerde boot kopen? Bied vanaf 35!
Hendrik Lesage (1885-1975) Nederlands Afgemeerde boot
TechniekEts
Afmetingen44 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Henk Dekker - Zweden de schone kopen? Bied vanaf 99!
Henk Dekker (1897-1974) Nederlands Zweden de schone
Afmetingen44 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99