atelierm
  5. atelierm

atelierm

Lid sinds 2016 / Woerden, Nederland

4 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
4 aangeboden items door deze verkoper
Sam Parabirsingh - Ets uit 1966 kopen? Bied vanaf 155!
Sam Parabirsingh - Ets uit 1966

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1966
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Bitter - De parkieten kopen? Bied vanaf 180!
Theo Bitter - De parkieten

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooratelierm

Jaartal1983
TechniekGouache
Afmetingen57 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Jan Sonnemans - Figuren kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sonnemans - Figuren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooratelierm

Jaartal2000
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Sonnemans - Uitlaten van de hond kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sonnemans - Uitlaten van de hond

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooratelierm

Jaartal2000
GesigneerdHandgesigneerd