Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland
9 aangeboden items / 282 verkochte items
Techniek | Offset |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 56.7 x 50.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 50 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Computerprint |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |