Henry Heerup (1907-1993) Geabstraheerde fantasie-figuur
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 37 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 25