bone
  5. bone

bone

Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland

8 aangeboden items / 895 verkochte items

Joan Miro - Le Chaton Curieux - 1975 - Litografía originalVII - Mourlot 1043 - Deel II kopen? Bied vanaf 149!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Le Chaton Curieux - 1975 - Litografía originalVII - Mourlot 1043 - Deel II
TechniekLitho
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 149
Joan Miro - Le Dauphin et le perroques - 1975 - Litho original X - Mourlot 1043 - Deel II kopen? Bied vanaf 119!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Le Dauphin et le perroques - 1975 - Litho original X - Mourlot 1043 - Deel II
TechniekLitho
Afmetingen31.8 x 49.6 cm (h x b)
€ 119
Armando - ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a. kopen? Bied vanaf 109!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ." Der Krieger 2015 " - handgesigneerd - kleurengiclée - oplage 30 + e.a.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 43.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 109
Alexander Calder - DLM173 - Composition VI - 1968 - ongesigneerd - Maeght 1063 kopen? Bied vanaf 129!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans DLM173 - Composition VI - 1968 - ongesigneerd - Maeght 1063
TechniekLitho
Afmetingen38 x 56 cm (h x b)
€ 129
Joan Miro - Originele lithografie II - Litografo (Band I) 1972 , referenties Mourlot 858 kopen? Bied vanaf 139!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Originele lithografie II - Litografo (Band I) 1972 , referenties Mourlot 858
TechniekLitho
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
€ 139
Alexander Calder - Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970 kopen? Bied vanaf 119!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Omslag Eröffnungskatalog Galerie Maeght Zürich 1970
TechniekLitho
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
€ 119
Joan Miro - Litografía original VI (band I) 1972 - Referentie Mourlot 862 kopen? Bied vanaf 149!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litografía original VI (band I) 1972 - Referentie Mourlot 862
TechniekLitho
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 149
Joan Miro - La Sauterelle - 1975 - Litografía original IV (band II) - Mourlot 1039 kopen? Bied vanaf 149!
Joan Miro (1893-1983) Spaans La Sauterelle - 1975 - Litografía original IV (band II) - Mourlot 1039
TechniekLitho
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
€ 149