bone
  5. bone

bone

Lid sinds 2011 / Amsterdam, Nederland

5 aangeboden items / 856 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)
5 aangeboden items door deze verkoper

Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!
Stefanie Schneider - Running - original proefprint XXL 2015 - handgesigneerd

Fotografie

Geplaatst doorbone

Jaartal2015
TechniekDigitale Print
Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden ) kopen? Bied vanaf 345!
Christo - Project "Pont Neuf wrapped " 1985 -handgesigneerd met witte waskrijt ( zelden )

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbone

TechniekVaria
Afmetingen67 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée kopen? Bied vanaf 149!
Armando - "DER DURCHGANG " - Handgesigneerd - kleurengiclée

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbone

Verzending Internationaal

TechniekGiclée
Afmetingen53 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Christo - Wall of Oil Barrels - Rue Visconti , Paris 1962 - handgesigneerd in pptout kopen? Bied vanaf 129!
Christo - Wall of Oil Barrels - Rue Visconti , Paris 1962 - handgesigneerd in pptout

Varia

Geplaatst doorbone

Verzending Internationaal

Jaartal1962
Afmetingen15.5 cm x 11.0 cm (h x b)
Christo - Project " Surrounded Islands " 1983 - inc. original stofmonster kopen? Bied vanaf 139!
Christo - Project " Surrounded Islands " 1983 - inc. original stofmonster

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbone

Jaartal1983
TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst