Lid sinds 2015 / Duivendrecht, Nederland
3 aangeboden items / 131 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 100 x 64 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 101 x 71 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 24.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |