d_Hondecoeter
  5. d_Hondecoeter

d_Hondecoeter

Lid sinds 2018 / Warmond, Nederland

16 aangeboden items / 41 verkochte items

Erica Sijnja - Ingelijste litho, De Zot kopen? Bied vanaf 20!
Erica Sijnja (1946) Nederlands Ingelijste litho, De Zot
TechniekLitho
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
John Foppen - Olieverf op doek:' Landscape no. 08' (2015) kopen? Bied vanaf 60!
John Foppen (1945) Nederlands Olieverf op doek:' Landscape no. 08' (2015)
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 60
Theo Wolters - Grote collage / airbrush - Oh ja, heel gezellig kopen? Bied vanaf 25!
Theo Wolters (1941) Nederlands Grote collage / airbrush - Oh ja, heel gezellig
TechniekCollage
Afmetingen83 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Rene Smeets - Gouache, Landschap met dorpsgezicht (ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!
Rene Smeets (1905-1976) Nederlands Gouache, Landschap met dorpsgezicht (ingelijst)
TechniekGouache
Afmetingen71 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Ernst Bergmans - Pentekening en zeefdruk, Zonder titel (Abstract-geometrische compositie) kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Bergmans (1952) Nederlands Pentekening en zeefdruk, Zonder titel (Abstract-geometrische compositie)
Afmetingen47.5 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
Jan de Weerd - Originele krijttekening op papier, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 30!
Jan de Weerd (1953) Nederlands Originele krijttekening op papier, Abstracte compositie
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Caroline Gresnigt - Litho, Twee figuren kopen? Bied vanaf 20!
Caroline Gresnigt (1960) Nederlands Litho, Twee figuren
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Fred van de Walle - Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980) kopen? Bied vanaf 35!
Fred van de Walle (1942) Nederlands Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980)
TechniekLitho
Afmetingen33 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Judith Werdmuller von Elgg - Droge naald, The Silverminer wears his head upside down kopen? Bied vanaf 20!
Judith Werdmuller von Elgg (1953) Nederlands Droge naald, The Silverminer wears his head upside down
TechniekDroge Naald
Afmetingen27 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Ingo Leth - Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien kopen? Bied vanaf 20!
Ingo Leth (1968) Duits Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien
Afmetingen43 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Leon Wildenburg - Grote gouache, Stilleven met bezem en appel kopen? Bied vanaf 30!
Leon Wildenburg (1946) Nederlands Grote gouache, Stilleven met bezem en appel
TechniekGouache
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Leon Wildenburg - Grote gouache, Hotel Seteais kopen? Bied vanaf 35!
Leon Wildenburg (1946) Nederlands Grote gouache, Hotel Seteais
TechniekGouache
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Daniel Tavenier - Origineel werk in gemengde techniek (aquarel, krijt, collage), Model kopen? Bied vanaf 39!
Daniel Tavenier (1964) Nederlands Origineel werk in gemengde techniek (aquarel, krijt, collage), Model
TechniekAquarel
Afmetingen53 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Daniel Tavenier - Origineel werk in gemengde techniek (acryl, potlood, collage), Model kopen? Bied vanaf 39!
Daniel Tavenier (1964) Nederlands Origineel werk in gemengde techniek (acryl, potlood, collage), Model
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
TechniekAquarel
Afmetingen53 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39