Art2piet
  5. Art2piet

Art2piet

Lid sinds 2018 / Lot, België

3 aangeboden items / 5 verkochte items

3 aangeboden items door deze verkoper

Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - Femme et oiseau (CoBrA) Artist proof (EP) 6/25

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1998
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Guillaume Corneille (1922 - 2010)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Raveel - "Alleen op de koer" kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel - "Alleen op de koer"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordepi

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst