Robert Van de Velde (1895-1978) Potloodtekening - Vrouwengezicht
Bied mee
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 44 x 37 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 135