duif
  5. duif

duif

Lid sinds 2018 / Alkmaar, Nederland

113 aangeboden items / 1407 verkochte items

FA. (48 x Favoriet)
113 aangeboden items door deze verkoper
Espen Hagen - Gr Zeefdruk (50x135 cm) GOING TO WORK Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Espen Hagen - Gr Zeefdruk (50x135 cm) GOING TO WORK Hand gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen50 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harrie Gerritz - Zeefdruk, titel, Toren in zomer kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz - Zeefdruk, titel, Toren in zomer

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
Afmetingen93 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Krabbé - Litho, Chateau de Maimbray kopen? Bied vanaf 100!
Jeroen Krabbé - Litho, Chateau de Maimbray

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen51.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henk van der Vet - Zeefdruk. Vliegtuigneus kopen? Bied vanaf 40!
Henk van der Vet - Zeefdruk. Vliegtuigneus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1986
Afmetingen100 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hopman - Ets, De kaasmakers gracht te Alkmaar. kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, De kaasmakers gracht te Alkmaar.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen34.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hopman - Ets, Doelenstraat te Alkmaar. kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets, Doelenstraat te Alkmaar.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen35 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992 kopen? Bied vanaf 175!
Guðmundur Erro - Litho, Tryptich - 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rob Houdijk - Offset-litho, "Samen lezen". kopen? Bied vanaf 20!
Rob Houdijk - Offset-litho, "Samen lezen".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lily Corver - Ets / Aquatint, communicatie kopen? Bied vanaf 35!
Lily Corver - Ets / Aquatint, communicatie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Chevrolet' kopen? Bied vanaf 175!
Klaas Gubbels - litho op handgeschept papier 'Chevrolet'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2007
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap van Veen - Pastelschets, Naar werk van Karl Willard kopen? Bied vanaf 50!
Jaap van Veen - Pastelschets, Naar werk van Karl Willard

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen60 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Cremer - zeefdruk: L'histoire des Coeurs III - 1998 Groot kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer - zeefdruk: L'histoire des Coeurs III - 1998 Groot

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen85 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Robert Lucander - Litho, titel, Koivn. kopen? Bied vanaf 100!
Robert Lucander - Litho, titel, Koivn.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2009
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden XI, Inclusief gedicht 'Herfst en foto van Jan Wolker kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers - Zeefdruk, Winterbeelden XI, Inclusief gedicht 'Herfst en foto van Jan Wolker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - Litho, Titel, "Aerial Boundaries " uit 1995 kopen? Bied vanaf 35!
Hans Vanhorck - Litho, Titel, "Aerial Boundaries " uit 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Ets, Vrouw met kind kopen? Bied vanaf 30!
Roger Hebbelinck - Ets, Vrouw met kind

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ton van Kesteren - Abstract, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 30!
Ton van Kesteren - Abstract, zeefdruk (groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henriette Boerendans - Houtsnede, titel, 11 Maart. kopen? Bied vanaf 35!
Henriette Boerendans - Houtsnede, titel, 11 Maart.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schonk - Houtsnede, Bloeiende cactus kopen? Bied vanaf 50!
Jan Schonk - Houtsnede, Bloeiende cactus

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorduif

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica". kopen? Bied vanaf 15!
Peter Oosterbos - Ets, Titel. "Grafica Organica".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen59.5 cm x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ". kopen? Bied vanaf 40!
Espen Hagen - Zeefdruk, "Beach ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Espen Hagen - Kleurenzeefdruk INDIAAN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 25!
Espen Hagen - Kleurenzeefdruk INDIAAN Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977". kopen? Bied vanaf 20!
Frits Lindeman - Ets, Titel. "Aangaande het lijden uit 1977".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen11 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Ada Breedveld - Golden Sound, genummerd 49/100. Laatste exemplaar ! kopen? Bied vanaf 35!
Ada Breedveld - Golden Sound, genummerd 49/100. Laatste exemplaar !

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1998
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Mart Kempers - Litho, stilleven met een Fruitschaal. kopen? Bied vanaf 30!
Mart Kempers - Litho, stilleven met een Fruitschaal.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piotr Konkel - Zeefdruk op papier (bevestigd op board), Titel, Extremiteit kopen? Bied vanaf 70!
Piotr Konkel - Zeefdruk op papier (bevestigd op board), Titel, Extremiteit

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2005
Afmetingen40 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstNiet Ingelijst
Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad kopen? Bied vanaf 35!
Clement Bezemer - Aquarel, zicht over rivier op onbekende stad

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Harrie Gerritz - zeefdruk: Aarzelende herfst - 1989 kopen? Bied vanaf 50!
Harrie Gerritz - zeefdruk: Aarzelende herfst - 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III kopen? Bied vanaf 40!
Carla Raadsveld - Zeefdruk, zonder titel III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Afmetingen63.5 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Kramer - Aquarel. Zicht op Delft, Oosterstraat met op de achtergrond 2 torentje. kopen? Bied vanaf 50!
Piet Kramer - Aquarel. Zicht op Delft, Oosterstraat met op de achtergrond 2 torentje.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar kopen? Bied vanaf 35!
Willem Hopman - Ets. De Grote kerk te Alkmaar

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jef Codron - Gekleurde ets - Rue Nivette Bruxelles kopen? Bied vanaf 25!
Jef Codron - Gekleurde ets - Rue Nivette Bruxelles

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen62 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dominique Chan - Zeefdruk, Titel, Borderline . kopen? Bied vanaf 50!
Dominique Chan - Zeefdruk, Titel, Borderline .

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1993
Afmetingen83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joseph Bruyn - Litho. ALIENS IN LANDSCHAP kopen? Bied vanaf 35!
Joseph Bruyn - Litho. ALIENS IN LANDSCHAP

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen66.5 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Onnes - Gemende techniek, Hollandse koe II kopen? Bied vanaf 70!
Theo Onnes - Gemende techniek, Hollandse koe II

Geplaatst doorduif

Afmetingen110 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ada Breedveld - Litho, Titel, Sea Woman

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Collette - (J.N. Collette 1889-1958), houtsnede, Madonna met kind kopen? Bied vanaf 30!
Joan Collette - (J.N. Collette 1889-1958), houtsnede, Madonna met kind

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Rob Houdijk - Offset-litho,Titel, "Kippenhok". kopen? Bied vanaf 30!
Rob Houdijk - Offset-litho,Titel, "Kippenhok".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2002
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II, kopen? Bied vanaf 35!
Martin R. Baeyens - Litho, titel XX century Botany II,

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Onno de Graaf - Zeefdruk op Japans papier. titel, " Vuurpot". kopen? Bied vanaf 15!
Onno de Graaf - Zeefdruk op Japans papier. titel, " Vuurpot".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Onno de Graaf - Zeefdruk op Japans papier. titel, "Molentje ". kopen? Bied vanaf 15!
Onno de Graaf - Zeefdruk op Japans papier. titel, "Molentje ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1991
Afmetingen58 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Bernard Charoy - Litho, Meisje met parelsnoer kopen? Bied vanaf 40!
Bernard Charoy - Litho, Meisje met parelsnoer

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Esto Stobinski - Geometrisch abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Esto Stobinski - Geometrisch abstract, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1974
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wendy Chazin - Litho, Composition with Guitar kopen? Bied vanaf 40!
Wendy Chazin - Litho, Composition with Guitar

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - MOOI GROOT ORIGINEEL WERK. kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer - MOOI GROOT ORIGINEEL WERK.

Geplaatst doorduif

Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hans Vanhorck - Zeefdruk, titel. Shapes of Things. ( Vorm van Dingen ) kopen? Bied vanaf 40!
Hans Vanhorck - Zeefdruk, titel. Shapes of Things. ( Vorm van Dingen )

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1996
Afmetingen80 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roger Hebbelinck - Kleurenlitho Vieux pont a Bruges kopen? Bied vanaf 20!
Roger Hebbelinck - Kleurenlitho Vieux pont a Bruges

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen25.5 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Klashorst - Zeefdruk, Koe kopen? Bied vanaf 35!
Peter Klashorst - Zeefdruk, Koe

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Zeefdruk. Fiume azzurro, zeefdruk (groot!). kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer - Zeefdruk. Fiume azzurro, zeefdruk (groot!).

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2001
Afmetingen120 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shunyam - Zeefdruk, titel, "Baviaan ". kopen? Bied vanaf 35!
Shunyam - Zeefdruk, titel, "Baviaan ".

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst