endyk177
  5. endyk177

endyk177

Lid sinds 2015 / Hillegom, Nederland

/ 250 verkochte items

Eugène Brands - landschap bij dag kopen? Bied vanaf 185!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands landschap bij dag
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Eugène Brands - landschap bij nacht kopen? Bied vanaf 185!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands landschap bij nacht
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Bert Witte - 2 'losse' tekeningen van YOUP van 't Hek door Bert Witte kopen? Bied vanaf 35!
Bert Witte (1943-2012) Nederlands 2 'losse' tekeningen van YOUP van 't Hek door Bert Witte
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willem Rasing - PIAF (Edith Piaf) kopen? Bied vanaf 165!
Willem Rasing (1954) Nederlands PIAF (Edith Piaf)
TechniekLitho
Afmetingen59 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 165
Peter Nieuwendijk - droom van een kat kopen? Bied vanaf 380!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands droom van een kat
TechniekAcryl
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 380
Peter Nieuwendijk - Teken aan de wand kopen? Bied vanaf 245!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands Teken aan de wand
TechniekAcryl
Afmetingen120 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Peter Nieuwendijk - AMOUR 2 kopen? Bied vanaf 290!
Peter Nieuwendijk (1946) Nederlands AMOUR 2
TechniekAcryl
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 290