Irene Joffroy (1923-2011) Mijmeringen - gem. techniek - in lijst
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60