ffagott
  5. ffagott

ffagott

Lid sinds 2012 / venlo, Nederland

14 aangeboden items / 432 verkochte items

Irene Joffroy - Mijmeringen - gem. techniek - in lijst kopen? Bied vanaf 60!
Irene Joffroy (1923-2011) Nederlands Mijmeringen - gem. techniek - in lijst
Afmetingen44 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Bert Loerakker - 383/600. + Frits v.d. Zander / Schilder kopen? Bied vanaf 50!
Bert Loerakker (1948) Nederlands 383/600. + Frits v.d. Zander / Schilder
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Désiré Acket - Houtsnede - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Désiré Acket (1905-1987) Belgisch Houtsnede - ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen29.5 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jack Vissers - C-print - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 35!
Jack Vissers (1956) Nederlands C-print - Geometrische compositie
TechniekComputerprint
Afmetingen91 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jack Vissers - At the coast - fotografische afdruk kopen? Bied vanaf 50!
Jack Vissers (1956) Nederlands At the coast - fotografische afdruk
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen28.5 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Roger Raveel - Uitgave van Spijk, Venlo kopen? Bied vanaf 50!
Roger Raveel (1921-2013) Nederlands Belgisch Uitgave van Spijk, Venlo
TechniekSoftcover
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Hans Arp - Uitgave Gerd Hatje, 1957 kopen? Bied vanaf 50!
Hans Arp (1888-1966) Duits Frans Uitgave Gerd Hatje, 1957
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Ans Markus - Tot op de huid - hand gesigneerd ex. kopen? Bied vanaf 50!
Ans Markus (1947) Nederlands Tot op de huid - hand gesigneerd ex.
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Jan Dries - Uitgeverij Van Spijk - hardcover kopen? Bied vanaf 50!
Jan Dries (1925-2014) Belgisch Uitgeverij Van Spijk - hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Peter Cox - Ven in de Peel - ets kopen? Bied vanaf 85!
Peter Cox (1912-1985) Nederlands Ven in de Peel - ets
TechniekEts
Afmetingen39 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Herman Brood - Souvenirs kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Souvenirs
TechniekHardcover
Afmetingen32.5 x 24 cm (h x b)
€ 50
Jack Vissers - Cubyman -C-print kopen? Bied vanaf 75!
Jack Vissers (1956) Nederlands Cubyman -C-print
TechniekComputerprint
Afmetingen57 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Ferdinand Luigini - Landleven - lithografie kopen? Bied vanaf 95!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Landleven - lithografie
TechniekLitho
Afmetingen65 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Jan Antonius van Schooten - Haven van Enkhuizen - ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Antonius van Schooten (1870-1933) Nederlands Haven van Enkhuizen - ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37 x 49 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50