Lid sinds 2019 / H.I. Ambacht, Nederland
/ 13 verkochte items
Afmetingen | 20 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 51 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 24 x 6 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |