dolo
  5. dolo

dolo

Lid sinds 2019 / H.I. Ambacht, Nederland

/ 13 verkochte items

Vincent van Ginneke - Jaarbeurs object 1999, Ziels kopen? Bied vanaf 70!
Vincent van Ginneke (1956) Nederlands Jaarbeurs object 1999, Ziels
Afmetingen20 x 20 x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Heriberto Cogollo - Stijgerend paard kopen? Bied vanaf 25!
Heriberto Cogollo (1945) Colombiaans Stijgerend paard
TechniekLitho
Afmetingen56 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Paul Jansen - Kop van een koe kopen? Bied vanaf 650!
Paul Jansen (1960) Nederlands kop van een koe
Afmetingen51 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 650
Wally Elenbaas - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Wally Elenbaas (1912-2008) Nederlands Onbekend
Afmetingen24 x 24 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50