Lid sinds 2015 / Voorschoten, Nederland
2 aangeboden items / 13 verkochte items
Afmetingen | 6 x 9 cm (h x b) |
Gewicht | 900 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 53 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |