henksietse60
  5. henksietse60

henksietse60

Lid sinds 2015 / Voorschoten, Nederland

2 aangeboden items / 13 verkochte items

Alfredo Barbini - presse-papier met ingesloten luchtbel kopen? Bied vanaf 95!
Alfredo Barbini (1912-2007) Italiaans presse-papier met ingesloten luchtbel
Afmetingen6 x 9 cm (h x b)
Gewicht900 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Daniel den Dikkenboer - Stilleven met druiven kopen? Bied vanaf 110!
Daniel den Dikkenboer (1918-1979) Nederlands Stilleven met druiven
TechniekLitho
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 110