henrisArtSale
  5. henrisArtSale

henrisArtSale

Lid sinds 2015 / Geldrop, Nederland

3 aangeboden items / 88 verkochte items

Jan Hoedemakers - Stilleven met kruik, schaaltje druiven en schaal vijgen kopen? Bied vanaf 895!
Jan Hoedemakers (1949) Nederlands Stilleven met kruik, schaaltje druiven en schaal vijgen
Afmetingen64 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 895
Herman Wijngaard - Uitzicht op Moerdijk kopen? Bied vanaf 595!
Herman Wijngaard (1922-2012) Nederlands Uitzicht op Moerdijk
Afmetingen81 x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Alfonso Moreno - Salvador Dali in zijn atelier in New York kopen? Bied vanaf 975!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Salvador Dali in zijn atelier in New York
Afmetingen83 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 975