Lid sinds 2013 / UTRECHT, Nederland
3 aangeboden items / 467 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 70.5 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 21 x 13.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 23 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |